Podhled

Funkce stropních podhledů:

  • uzavření spodní části stropu (střechy)
  • snížení světlé výšky místností
  • zakrytí instalačních vedení
  • zlepšení tepelně izolačních vlastností
  • zvýšení požární odolnosti stropní konstrukce
  • vliv na architektonický výraz interiéru

Obklad stropu je druh podhledu, kdy podkonstrukce přímo souvisí s nosným stropem. Konstrukce je tvořena obvodovými ocelovými profily UD tenkostěnnými ocelovými profily CD, které jsou uspořádány do jednoduchého roštu. Alternativně lze použít také dřevěné latě uspořádané do jednoduchého nebo dvojitého roštu. Přednost dáváme samozřejmě konstrukci z oceli.


Obloukové podhledy

Obloukové a zvlněné podhledy a klenby se montují na připravenou tvarovanou konstrukci s použitím ohebných desek. Konstrukce podhledu se provede z montážních profilů CD, ohebných profilů, křížových spojek a závěsů nonius.


Minerální podhled

Všechny konstrukce jsou dodávány jako kompletní systémy, v nichž dimenzování jednotlivých částí určují příslušné technické listy. K dispozici jsou i speciální provedení podhledů určená pro zvláštní provozní podmínky. S nosnými profily opatřenými zlepšenou úpravou proti korozi je možné řešit podhledové konstrukce v plaveckých bazénech, laboratořích a dalších vlhkých provozech. Při doplnění takovéto konstrukce deskami Thermaclean zatěsněnými do konstrukce silikonovým nebo akrylovým tmelem je možné uživateli nabídnou plně omyvatelný podhled nebo podhled do velmi čistých prostor. Pro akustická řešení je možné doplnit standardní konfigurace podhledů doplňky, které zajistí plnou funkčnost i při použití vestavěných prvků jako jsou svítidla, reproduktory apod. Souprava krytu pro vestavěná svítidla ochrání vestavěný prvek jak v případě požáru, tak i v případě potřeby zvýšení neprůzvučnosti podhledu. Do podhledu je možné vestavět i aktivní reproduktor, který může velmi efektivně zabezpečit ozvučení čekáren, kanceláří, showroomů, hotelových hal, nádraží, letišť apod.

Provádíme:

  Sádrokartonové systémy
  Minerální a akustické podhledy
  Půdní vestavby
  Protipožární příčky
  Klenby
  Zateplování fasád
  Demoliční a vyklízecí práce
  Venkovní dlažby (zámkové, betonové)

Náhodné Foto

Náhodné Foto